Montaż Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Cyfrowy Polsat NC+ i inne

Montaż Anteny Satelitarnej Legionowo Jabłonna Marki Warszawa BiałołękaMamy kilkanaście lat doświadczenia w zakresie montażu anten satelitarnych i wykonywaniu instalacji antenowych. Pracujemy z precyzyjnym sprzętem pomiarowym dzięki czemu ustawienie anteny wykonywane jest szybko i w przystępnej cenie. Telefon kontaktowy 789 234 380 .

Cena ustawienia anteny satelitarnej to 100 zł.

Telewizja satelitarna ma tę zaletę w przeciwieństwie do telewizji naziemnej czy kablowej, że odbiór możliwy jest bez względu na lokalizację. Jest to możliwe dzięki temu, że nadajnik – satelita okrąża naszą planetę pokrywając zasięgiem całą ziemię.

Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru platform wszystkich operatorów cyfrowych – zarówno polskich (np Cyfrowy Polsat lub NC+) jak i zagranicznych. Ustawiamy anteny zarówno na popularne satelity Hotbird i Astra jak również inne wedle życzenia klienta.

Doradzamy i wybieramy najlepsze do danego zastosowania anteny, konwertery i inny osprzęt aby dzięki naszej pracy klient mógł cieszyć się najlepszą jakością obrazu w swoim telewizorze.

Anteny montujemy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta – balkon, dach, taras, komin, elewacja lub w przypadku braku takich wytycznych doradzamy najlepszą lokalizację. Gdy istnieją przeszkody terenowe na drodze sygnału telewizyjnego stosujemy odpowiedni maszt lub wysięgnik. Lokalizacja montażu anteny satelitarnej jest kluczowym elementem do prawidłowego odbioru sygnału telewizyjnego. Jeżeli nie jesteś pewny czy w miejscu w którym chcesz zamontować antenę możliwy będzie odbiór satelitarny zamów usługę sprawdzenia dostępności sygnału z satelity – koszt 50zł.

Montaż anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Montujemy zestawy satelitarne Cyfrowego Polsatu
Montaż anten satelitarnych NC+ Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Instalujemy anteny satelitarne platformy NC+
Ustawianie i Serwis anten satelitarnych Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Wykonujemy serwis i naprawy anten satelitarnych

Gdzie zamówić telewizję satelitarną

Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów itp. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcemy tego zrobić online wystarczy odwiedzić najbliższy punkt stacjonarny, w którym mamy możliwość na żywo porozmawiać z konsultantem, który odpowie na wszystkie nasze pytania.

Oferta Cyfrowego Polsatu kliknij aby poznać ofertę Cyfrowego Polsatu i zamówić telewizję satelitarną przez internet
Oferta telewizji NC+ kliknij aby poznać ofertę NC+ i zamówić telewizję satelitarną przez internet

Co zawiera zestaw satelitarny Cyfrowego Polsatu lub NC+

W pudełku z zestawem do odbioru Cyfrowego Polsatu lub NC+ otrzymasz tylko podstawową konfiguracje sprzętową: antenę satelitarną, konwerter oraz dekoder. Do zamontowania anteny i wykonania instalacji potrzebne są jeszcze odpowiednie elementy montażowe, które należy dobrać w zależności od warunków i miejsca zamocowania anteny.

Zamów u nas montaż anteny satelitarnej a nie będziesz musiał się martwić o to w którym miejscu zamocować antenę, jaki maszt/wysięgnik kupić, jaki kabel zastosować aby wytrzymał on warunki atmosferyczne przez lata oraz czy kupione elementy mocujące są odpowiednie dla danego podłoża.

Pracujemy z odpowiednim sprzętem umożliwiającym montaż anteny na każdym podłożu – ściana betonowa, ściana z pustaka czy elewacja ocieplona grubym styropianem a kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że montaż wykonujemy estetycznie, szybko i tanio. Do ustawiania anten satelitarnych używamy profesjonalnego miernika sygnału telewizyjnego co gwarantuje precyzyjne ustawienie anteny na odpowiedniego satelitę telewizyjnego.

Chcesz mieć telewizję satelitarną bez abonamentu – ustawiamy darmowe kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba płacić abonamentu – wystarczy antena satelitarna i dekoder. Kliknij tutaj aby zobaczyć listę polskich polskich bezpłatnych kanałów.

Serwis i Naprawa Anten Satelitarnych

Zajmujemy się również serwisem i naprawą anten satelitarnych i oraz instalacji antenowych wszelkiego typu. Wykonujemy przeglądy i konserwacje instalacji antenowych. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym i diagnostycznym, który umożliwia błyskawiczne znalezienie usterki lub wadliwego elementu w instalacji antenowej.

Wymieniamy uszkodzone anteny i konwertery, wymieniamy kable, naprawiamy mocowanie masztu.

Usuwamy wszelkiego typu awarie i usterki związane z antenami satelitarnymi takie jak: brak sygnału, kiepski odbiór, niewyraźny obraz na ekranie telewizora, brak kanałów, ustawiamy prawidłowo rozregulowane anteny.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną.

Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 8-22 Bezpłatny dojazd do klienta.

Dekoder NC+ Cyfrowego Polsatu


Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.


Gwarancja na montaż anteny


Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta. Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż i serwis anten satelitarnych oraz wszelkie oferowane przez nas usługi.


Darmowy dojazd do klienta w Legionowie, Białołęce, Tarchominie, Bródno, Praga, Rembertów, Wesoła, Wawer

Darmowy i błyskawiczny dojazd do klienta na terenie powiatu legionowskiego, wołomińskiego i północnej części Warszawy(Białołęka, Tarchomin, Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Henryków, Choszczówka, Białołęka Dworska, Szamocin, Brzeziny, Grodzisk, Kobiałka, Żerań).


Wybrane realizacje montażu anten satelitarnych i naziemnych DVB-T

Więcej zdjęć wykonanych prac w zakładce wykonane prace.

Montaż anteny satelitarnej Legionowo

Legionowo

Montaż anteny satelitarnej 80cm z konwerterem quattro i anteny naziemnej DVB-T TELMOR ASR IQ LTE PROTECTED z eliminacją zakłóceń w paśmie LTE i GSM.

Montaż wykonany bezinwazyjnie bez wiercenia w kominie z zastosowaniem obejm(opasek kominowych).

Nieporęt

Montaż anteny satelitarnej 90cm do odbioru NC+ i szerokopasmowej kierunkowej anteny naziemnej DVB-T.

Zastosowano uchwyt ścienny trapezowy 25cm i stalowy ocynkowany maszt antenowy 150cm

Montaż anten na wspólnym maszcie na elewacji budynku.

Marki

Montaż anteny satelitarnej 70cm do odbioru Cyfrowego Polsatu z konwerterem single.

Antena satelitarna z czaszą stalową ocynkowaną.

Montaż anteny do konstrukcji drewnianej na stalowym wysięgniku kątowym 250/400mm.

Komentarze są wyłączone.