Serwis Ustawianie Montaż Anten Naziemnych DVB-T2

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie montażu i ustawiania anten naziemnych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług instalacyjnych w przystępnej cenie: ustawienie anteny naziemnej – 150 zł Telefon kontaktowy 789 234 380

Montaż anteny naziemnej dvb-t2 Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew

Dobry odbiór telewizji naziemnej wymaga spełnienia kilku warunków, przede wszystkim: odpowiednio dobranej anteny oraz precyzyjnego jej ustawienia w kierunku nadajnika.

Z dniem 23 lipca 2013 roku zaprzestano emisji telewizji w standardzie analogowym, co oznaczało przejście na nowy sposób przekazu – cyfrową transmisję DVB-T. Od tego momentu, naziemna telewizja cyfrowa stała się jedynym dostępnym standardem.

W roku 2016 uruchomiono dodatkowy zestaw programów telewizyjnych w ramach multipleksu 8, znanego jako MUX8, działającego w zakresie VHF (174-230MHz). W 2022 roku, tradycyjny standard DVB-T został zastąpiony przez nowocześniejszy system DVB-T2, który oferuje bardziej efektywne kodowanie obrazu i dźwięku.

Opisane zmiany w metodach nadawania telewizji wprowadziły nowe wymogi dla instalacji anten telewizyjnych. Z uwagi na nasze bogate doświadczenie, jesteśmy przygotowani, aby zaproponować instalacje antenowe dostosowane do najnowszych standardów emisji, zapewniające doskonałą jakość odbioru w każdych okolicznościach.

Nasze kompetencje nie ograniczają się jedynie do instalowania nowych systemów antenowych. Oferujemy również profesjonalne usługi w zakresie konserwacji i serwisu istniejących instalacji anten naziemnych, co gwarantuje naszym klientom stabilność i wysokiej jakości odbiór sygnału telewizyjnego.

Oferujemy wszechstronną obsługę anten naziemnych, począwszy od precyzyjnej diagnozy, aż po efektywne rozwiązania naprawcze oraz szybką eliminację problemów z odbiorem telewizji, co zapewnia idealny obraz i znakomitą jakość dźwięku w domach naszych klientów.

Antenę do odbioru telewizji naziemnej najlepiej zamontować w najwyższym dostępnym punkcie budynku – najlepiej na dachu a w przypadku braku takiej możliwości doradzimy inną najlepszą lokalizację a jeżeli istnieją przeszkody terenowe zasłaniające sygnał z nadajnika zastosujemy odpowiedni maszt lub wysięgnik.

Antena naziemna - montaż Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Oferujemy profesjonalny montaż anteny naziemnej DVB-T2
Ustawianie anten naziemnych Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Gwarantujemy precyzyjne ustawienie anteny naziemnej DVB-T2
Serwis i Naprawa Anten Naziemnych DVB-T2 Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Zapewniamy szybki i skuteczny serwis anten naziemnych DVB-T2

Dla nowych instalacji antenowych do odbioru telewizji naziemnej dobieramy odpowiednie elementy takie jak: antena kierunkowa najlepsza dla danej lokalizacji i warunków terenowych oraz okablowanie i inne akcesoria odporne na warunki atmosferyczne tak aby instalacja antenowa pracowała wiele lat bez potrzeby serwisowania.

W przypadku starych instalacji, nie spełniających oczekiwań co do jakości odbieranego sygnału telewizyjnego proponujemy szybki przegląd, który pozwoli określić co należy ustawić lub wymienić aby cieszyć się oglądaniem telewizji w dobrej jakości.

Często nie trzeba kupować nowej anteny – wystarczy ją ustawić a jeżeli pojawiły się inne usterki w instalacji antenowej jesteśmy w stanie je szybko zlokalizować i usunąć.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną

Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 8-22 Bezpłatny dojazd do klienta.

Dobór anteny naziemnej dvb-t


Pomagamy dobrać najlepszą antenę do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2 dla danej lokalizacji i warunków. Wykonujemy solidny montaż anteny i precyzyjne jej ustawienie aby odbierany sygnał był wysokiej jakości.


Gwarancja na montaż anteny


Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta. Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż i serwis anten satelitarnych oraz wszelkie oferowane przez nas usługi.


Darmowy dojazd do klienta w Legionowie, Białołęce, Tarchominie, Bródno, Praga, Rembertów, Wesoła, Wawer

Darmowy i błyskawiczny dojazd do klienta na terenie powiatu legionowskiego, wołomińskiego i północnej części Warszawy (Białołęka, Tarchomin, Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Henryków, Choszczówka, Białołęka Dworska, Szamocin, Brzeziny, Grodzisk, Kobiałka, Żerań).


Wybrane realizacje montażu anten naziemnych DVB-T2

Więcej zdjęć wykonanych prac w zakładce wykonane prace.

Montaż anteny naziemnej Legionowo

Legionowo

Montaż anteny naziemnej DVB-T2 TELMOR ASR IQ LTE PROTECTED z eliminacją zakłóceń w paśmie LTE i GSM + antena satelitarna 80cm z konwerterem quattro.

Montaż wykonany bezinwazyjnie bez wiercenia w kominie z zastosowaniem obejm(opasek kominowych).

Montaż anteny naziemnej Nieporęt

Nieporęt

Montaż szerokopasmowej kierunkowej anteny naziemnej DVB-T2 i anteny satelitarnej 90cm do odbioru NC+.

Zastosowano uchwyt ścienny trapezowy 25cm i stalowy ocynkowany maszt antenowy 150cm

Montaż anten na wspólnym maszcie na elewacji budynku.

Montaż anteny naziemnej Warszawa Białołęka

Warszawa Białołęka

Montaż kierunkowej anteny naziemnej DVB-T2.

Brak zgody wspólnoty mieszkaniowej na montaż anteny na dachu i elewacji budynku.

Wybrnęliśmy z sytuacji 🙂 Antena naziemna DVB-T2 została zamocowana na specjalnym uchwycie do kraty okiennej.