Montaż Serwis Ustawianie Anten Satelitarnych Cyfrowy Polsat Box, Canal+ i inne

Montaż Anteny Satelitarnej Legionowo Jabłonna Marki Warszawa Białołęka

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w zakresie montażu anten satelitarnych i wykonywaniu instalacji antenowych. Pracujemy z precyzyjnym sprzętem pomiarowym dzięki czemu ustawienie anteny wykonywane jest szybko i w przystępnej cenie. Telefon kontaktowy 789 234 380

Cena ustawienia anteny satelitarnej to 150 zł

Telewizja satelitarna ma tę zaletę w przeciwieństwie do telewizji naziemnej czy kablowej, że odbiór możliwy jest w szerokim zakresie geograficznym. Jest to możliwe dzięki temu, że satelity telewizyjne znajdują się na orbicie geostacjonarnej, co oznacza, że pozostają stale nad tym samym punktem na równiku Ziemi. Dzięki temu anteny satelitarne odbiorcze umieszczone na Ziemi mogą być precyzyjnie skierowane w kierunku konkretnego satelity, umożliwiając odbiór sygnału w miejscach, gdzie nie docierają transmisje naziemne lub sieci kablowe

Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru platform wszystkich operatorów cyfrowych – zarówno polskich (np Polsat Box lub Canal+) jak i zagranicznych. Ustawiamy anteny zarówno na popularne satelity Hotbird i Astra jak również inne wedle życzenia klienta. Nadal realizujemy również serwis i ustawianie starych instalacji z antenami dawnej marki Cyfrowego Polsatu i NC+.

Doradzamy i wybieramy najlepsze do danego zastosowania anteny, konwertery i inny osprzęt aby dzięki naszej pracy klient mógł cieszyć się najlepszą jakością obrazu w swoim telewizorze.

Anteny montujemy w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta – balkon, dach, taras, komin, elewacja lub w przypadku braku takich wytycznych doradzamy najlepszą lokalizację. Gdy istnieją przeszkody terenowe na drodze sygnału telewizyjnego stosujemy odpowiedni maszt lub wysięgnik. Lokalizacja montażu anteny satelitarnej jest kluczowym elementem do prawidłowego odbioru sygnału telewizyjnego. Jeżeli nie jesteś pewny czy w miejscu w którym chcesz zamontować antenę możliwy będzie odbiór satelitarny zamów usługę sprawdzenia dostępności sygnału z satelity – koszt 100zł

Montaż anten satelitarnych Polsat BOX Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Montujemy zestawy satelitarne Polsat Box
Montaż anten satelitarnych Canal+ Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Instalujemy anteny satelitarne Canal+
Ustawianie i Serwis anten satelitarnych Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Wykonujemy serwis i naprawy anten satelitarnych

Nadal świadczymy usługi dla anten starych marek Cyfrowego Polsatu i NC+

Ustawianie anten satelitarnych Cyfrowego Polsatu Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Ustawiamy stare anteny Cyfrowego Polsatu
Ustawianie anten satelitarnych NC+ Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Ustawiamy stare anteny satelitarne platformy NC+
Ustawianie i Serwis anten satelitarnych Legionowo Nieporęt Jabłonna Marki Warszawa Białolęka Wieliszew
Wykonujemy serwis i naprawy starych anten Cyfrowego Polsatu i NC+

Gdzie zamówić telewizję satelitarną

Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np antena za 1zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0zł, dodatkowych kanałów itp. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcemy tego zrobić online wystarczy odwiedzić najbliższy punkt stacjonarny, w którym mamy możliwość na żywo porozmawiać z konsultantem, który odpowie na wszystkie nasze pytania.

Oferta Polsat Box – kliknij aby poznać ofertę Polsatu Box i zamówić telewizję satelitarną przez internet

Oferta telewizji Canal+ – kliknij aby poznać ofertę Canal+ i zamówić telewizję satelitarną przez internet

Co zawiera zestaw satelitarny Polsat Box lub Canal+

W pudełku z zestawem do odbioru Cyfrowego Polsatu lub NC+ otrzymasz tylko podstawową konfiguracje sprzętową: antenę satelitarną, konwerter oraz dekoder. Do zamontowania anteny i wykonania instalacji potrzebne są jeszcze odpowiednie elementy montażowe, które należy dobrać w zależności od warunków i miejsca zamocowania anteny.

Zamów u nas montaż anteny satelitarnej a nie będziesz musiał się martwić o to w którym miejscu zamocować antenę, jaki maszt/wysięgnik kupić, jaki kabel zastosować aby wytrzymał on warunki atmosferyczne przez lata oraz czy kupione elementy mocujące są odpowiednie dla danego podłoża.

Pracujemy z odpowiednim sprzętem umożliwiającym montaż anteny na każdym podłożu – ściana betonowa, ściana z pustaka czy elewacja ocieplona grubym styropianem a kilkanaście lat doświadczenia sprawia, że montaż wykonujemy estetycznie, szybko i tanio. Do ustawiania anten satelitarnych używamy profesjonalnego miernika sygnału telewizyjnego co gwarantuje precyzyjne ustawienie anteny na odpowiedniego satelitę telewizyjnego.

Chcesz mieć telewizję satelitarną bez abonamentu – ustawiamy darmowe kanały niekodowane FTA (free to air), nie trzeba płacić abonamentu – wystarczy antena satelitarna i dekoder. Kliknij tutaj aby zobaczyć listę polskich polskich bezpłatnych kanałów.

Serwis i Naprawa Anten Satelitarnych

Zajmujemy się również serwisem i naprawą anten satelitarnych i oraz instalacji antenowych wszelkiego typu. Wykonujemy przeglądy i konserwacje instalacji antenowych. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem pomiarowym i diagnostycznym, który umożliwia błyskawiczne znalezienie usterki lub wadliwego elementu w instalacji antenowej. Nasze usługi obejmują również doradztwo techniczne oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, co jest szczególnie przydatne w przypadku nowoczesnych, skomplikowanych systemów antenowych.

Wymieniamy uszkodzone anteny i konwertery, wymieniamy kable, naprawiamy mocowanie masztu. Dzięki doświadczeniu i precyzji, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić naprawy, minimalizując czas nieobecności sygnału telewizyjnego dla naszych klientów.

Usuwamy wszelkiego typu awarie i usterki związane z antenami satelitarnymi takie jak: brak sygnału, kiepski odbiór, niewyraźny obraz na ekranie telewizora, brak kanałów, ustawiamy prawidłowo rozregulowane anteny. Nasze usługi są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw, a także dla zarządców nieruchomości, którzy potrzebują regularnej konserwacji i serwisu instalacji antenowych w budynkach wielorodzinnych czy biurowych.

Dodatkowo oferujemy modernizację istniejących instalacji antenowych, dostosowując je do najnowszych standardów i technologii. Pozwala to naszym klientom cieszyć się lepszą jakością obrazu i dźwięku, a także dostępem do szerszej gamy kanałów telewizyjnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 789 234 380 lub poprzez pocztę elektroniczną

Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 8-22 Bezpłatny dojazd do klienta

Dekoder NC+ Cyfrowego Polsatu Box Canal+


Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.


Gwarancja na montaż anteny


Sprzęt i akcesoria proponowane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancje producenta. Dodatkowo udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na montaż i serwis anten satelitarnych oraz wszelkie oferowane przez nas usługi.


Darmowy dojazd do klienta w Legionowie, Białołęce, Tarchominie, Bródno, Praga, Rembertów, Wesoła, Wawer

Darmowy i błyskawiczny dojazd do klienta na terenie powiatu legionowskiego, wołomińskiego i północnej części Warszawy(Białołęka, Tarchomin, Nowodwory, Dąbrówka Szlachecka, Henryków, Choszczówka, Białołęka Dworska, Szamocin, Brzeziny, Grodzisk, Kobiałka, Żerań).


Wybrane realizacje montażu anten satelitarnych

Więcej zdjęć wykonanych prac w zakładce wykonane prace.

Montaż anteny satelitarnej Legionowo

Legionowo

Montaż anteny satelitarnej 80cm z konwerterem quattro i anteny naziemnej DVB-T2 TELMOR ASR IQ LTE PROTECTED z eliminacją zakłóceń w paśmie LTE i GSM.

Montaż wykonany bezinwazyjnie bez wiercenia w kominie z zastosowaniem obejm(opasek kominowych).

Nieporęt

Montaż anteny satelitarnej 90cm do odbioru NC+ i szerokopasmowej kierunkowej anteny naziemnej DVB-T2.

Zastosowano uchwyt ścienny trapezowy 25cm i stalowy ocynkowany maszt antenowy 150cm

Montaż anten na wspólnym maszcie na elewacji budynku.

Marki

Montaż anteny satelitarnej 70cm do odbioru Cyfrowego Polsatu z konwerterem single.

Antena satelitarna z czaszą stalową ocynkowaną.

Montaż anteny do konstrukcji drewnianej na stalowym wysięgniku kątowym 250/400mm.